Bizimle iletişime geçin

Merhaba, ne arıyorsun?

Oyun

Playstation 5 ‘İn İlk Fotoğrafları! Fazla mı Büyük?

Sony tarafından kasım ayında satışa çıkarılacak olan Playstation 5 FCC* tarafından görüntülendi. FCC* tarafından, Playstation 5‘in yatay olarak konumlandırılmış çeşitli açılardan yakım çekim fotoğrafları yayınlandı.

Fotoğraflara baktığımızda Playstation 5‘in gerçekten ne kadar büyük boyutta olduğunu görebiliyoruz. Playstation 5, modern dönemlerin boyut bakımından en büyük konsolu olacak gibi gözüküyor.

Daha önce kutu benzeri tasarımı ve büyüklüğüyle ilgili dikkat çeken Xbox Series X, bizce PlayStation 5 tasarım ve büyüklüğü karşısında daha şık ve hoş görünüyor. Her iki konsoldan birine sahip olacak kişilerin yeni konsollarını muhtemelen dikey olarak konumlandırsalar bile yer bulmakta zorluk çekeceğini düşünüyoruz.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

FCC* tarafından yayınlanan bu fotoğraflara baktığımızda konsolun dikey olarak konumlandırılacağı düşünülerek tasarlandığı için yanlarının son derece kaba olduğunu görüyoruz.

Playstation 5 Ön görünümü

Sony yaptığı etkinlikte Ps5 sahiplerinin depolama alanlarının genişletebileceğini ifade etmesine rağmen yayınlanan bu fotoğraflarda. NVMe yuvasına tam olarak nasıl erişilebildiğini göremiyoruz. Sony, Playstation 5′in önceki nesil konsollarından farklı olarak özelleştirilebileceğini bildirmişti, bunu referans olarak düşündüğümüz de yan panellerden en az birinin çıkarılabilir olduğunu ve tahminlerimizce NVMe yuvasına da buradan ulaşılabileceğini düşünüyoruz.

Sony, Ps5 konsolunu 12 Kasım tarihinde ABD den başlayarak 19 Kasım tarihinde de diğer ülkelerde satışa çıkaracak. Geçtiğimiz günlerde yapılan etkinlikte, standart sürümü 499 dolar, dijital sürümü ise 399 dolar olarak oyuncularla buluşacak Playstation 5’in oyunları ise 69,99 dolardan satışa çıkacak.

Böyle devasa bir görüntüye sahip Ps5′ i bizler beğenmedik yorumlar kısmından sizlerde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Instagram hesabımızı takip ederek diğer haberlerimize göz atabilirsiniz. Oyun kategorisinde sizler için hazırladığımız diğer içeriklere göz atmayı unutmayın.

Reklam. Okumaya devam etmek için kaydırın.

FCC* = Federal İletişim Kurulu İngilizce resmi ismiyle Federal Communications Commission (FCC), ABD’nin eyaletler arası ve uluslararası radyo, televizyon, tel, uydu ve kablo iletişmini denetleyen bağımsız bir devlet dairesi.

Güzel yarınların kapısını aralayabilmek, ülkece teknolojiyi doğru kullanabilmek adına bu projeyi hayata geçiren ve ayakta tutmaya çalışan kişiyim.

Yorum yapmak için tıklayın

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer İçerikler

Oyun

İstila, ilk Türk yapımı hayatta kalma oyunu ile amansız bir mücadeleye giriyoruz. Günümüzün en popüler oyunlarının konusu bildiğiniz üzere hayatta kalmak. İstila ile bizlerde...

Genel

Yerli Kulaklık Hendest Zer-02 modeli kulak içi kulaklığın incelemesini yaptık detaylı şekilde yaptığımız incelemeyi okumanızı tavsiye ederiz. Kulaklıklar günümüzde vazgeçilmez hale geldi. Yolda yürürken,...

Genel

Teknolojinin gelişmesi ile kullanıcıların ihtiyaçları her geçen gün değişiyor ancak uzun süredir değişmeyen yegane ihtiyaç cihazların batarya ömrü. Purdue Üniversitesi araştırma ekibi bataryaların şarj hızı ve...

Genel

Harita Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen çevrim içi harita uygulaması Atlas artık kullanıma hazır. Türkiye ve Dünya bölgelerini Google maps ve Yandex haritalar gibi gösterebilen...

Copyright © 2020 Tech Dergi. Vona Dijital Ajansı.